Úterý 14. červenec 2020
Svátek má Karolína

Co se chystá

Klášterec nad Ohří - V sobotu a v neděli připravili v Klášterci netradiční komentované prohlídky dvou významných památek.

Kadaň - I letos bude možné zhlédnout několik českých filmů na kadaňském Mírovém náměstí díky kinematografu bratří Čadíků. Promítat tady bude od pátku 10. července do pondělí 13. července. Vybrané dobrovolné vstupné půjde do nadace...

Klášterec nad Ohří - Město Klášterec nad Ohří zve v sobotu 18. června od 16.00 hodin na procházku zámeckým parkem.

Strupčice – Ve Strupčicích na Chomutovsku se budou konat tradiční Letní hrátky, odstartováno bude již v sobotu 25. července od 15 hodin.

Dolní Poohří - Ještě žádný rok nebyli obyvatelé Česka tolik nakloněni trávení dovolené v tuzemsku. Z červnového průzkumu agentury CzechTourism vyplývá, že ve své vlasti stráví dovolenou téměř 80 procent z nich. Dolní Poohří může n...

Lounsko - Na zámku Nový Hrad v Jimlíně bude od čtvrtka 2. července k vidění unikátní výstava České korunovační klenoty aneb Osudy 22 korunovaných panovníků.

Březno u Chomutova - Obec Březno u Chomutova zve všechny již tuto sobotu 27. června na projížďku na kole po dračích cyklostezkách v okolí obce Březno.

Kadaň - V pátek 26. června zaplní prostor Löschnerova náměstí v Kadani krásné modelky a modelové odění podle módních trendů.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací