Neděle 25. únor 2018
Svátek má Liliana

Co se chystá

Chomutov – Nevím, kam s dětmi o jarních prázdninách. Co takhle jim dopřát několik dní dovádění v chomutovském Aquasvětě nebo v Podkrušnohorském zooparku? 

Most - První květnový den navážou na diváckém svahu mosteckém autodromu na premiérové setkání z loňského roku majitelé, přátelé a fanoušci legendárního východoněmeckého vozu Trabant. I když stejnojmenná automobilka zanikla s pádem...

Chomutov - Astronomická společnost Chomutov zve veřejnost na společné pozorování zákrytu hvězdy Aldebaran – Měsícem. Aldebaram (souhvězdí Býka) je jedna z nejjasnějších hvězd na noční obloze. Její zákr...

Most - Také letos oživí závody historických vozů The Most Historic Grand Prix na velkém okruhu mosteckého autodromu sraz majitelů dvoustopých i čtyřstopých veteránů na diváckém svahu.

Kadaň - Špičková revivalová kapela Brouci Band zahraje 23. února v kadaňském Orfeu. Koncert začíná ve 20 hodin.

Strupčice - Obec Strupčice Vás zve na 6. reprezentační ples, který se koná tuto sobotu 17. února 2018 od 20 hodin ve Sportovní hale ve Strupčicích.

Chomutov - Ještě stále nevíte, čím udělat radost svému protějšku na Valentýna? Tradiční pugét květin nebo večeře určitě nezklame, ale co takhle darovat něco opravdu romantického, na co se nezapomíná.

Jirkov – Chystáte se oslavit svátek zamilovaných tradičně a vyrazit na dobrou večeři? Speciální valentýnské menu připravili například kuchaři v restauraci na zámku Červený Hrádek. Součástí je studený i...

Chomutovsko – Hned dva velké masopustní reje můžete o víkendu navštívit na Chomutovsku. Jeden se koná v sobotu v Kadani, druhý v Chomutově.

Jirkov – Na náměstí Dr. E. Beneše v Jirkově proběhnout v sobotu 10. února farmářské trhy. Tentokrát jim bude vévodit zabijačka. Chystá se i soutěž o nejchutnější prejt.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací