Úterý 10. prosinec 2019
Svátek má Julie

Co se chystá

Ústecký kraj - Předvánoční čas láká na setkávání s rodinou či přáteli a toho si můžete užít na mnoha adventních akcích, které se budou v našem kraji o víkendu konat.

Jirkov - Vánoce se blíží a v Jirkově už mají kompletní adventní program. Jak si budete moci letos užít předvánoční čas? A připravili organizátoři akcí nějaké změny?

Strupčice - Strupčice se připravují na uvedení České mše vánoční Jakuba Jana Ryby v nastudování teplické konzervatoře a dalších účinkujících.

Ústecký kraj - Tento víkend začíná advent, tedy období čtyř neděl před vánočními svátky. Doba radostného očekávání příchodu Ježíška, duchovní přípravy na Vánoce, doba rozjímání a dobročinnosti. Na mnoha náměstích budou rozsvíceny ...

Chomutov - Adventní věnec, vánoční svícen nebo originálně ozdobené perníčky. To vše si budete moci vyrobit během dvou adventních neděl ve skanzenu chomutovského zooparku. Navíc v příjemné atmosféře podkreslené živou hudbou....

Kadaň - V sobotu 30. listopadu začíná Advent v Kadani. Adventní trhy se budou i letos konat na Mírovém náměstí.

Jimlín - Zámek Nový Hrad v Jimlíně u Loun před koncem roku naposledy otevře své brány pro návštěvníky, v sobotu 30. listopadu se uskuteční tradiční Adventní setkání.

Jirkov - Chcete vidět, jak se jirkovské náměstí změní v kouzelné místo plné světýlek a vánoční atmosféry? Pak přijďte ve čtvrtek 5. prosince na slavnostní rozsvícení vánočního stromu.

Dolní Poohří - Tento týden se i Dolní Poohří rozzáří nazdobenými vánočními stromy a začne pestrá nabídka adventních akcí. Zahrnuje slavnostní zahájení adventu, výstavy, jarmarky i akce na zámcích.

Ústecký kraj - Po roce se opět vrací a i letos rozváží tu pravou vánoční atmosféru po celé České republice. Vánoční kamion Coca Coly míří letos do 10 měst, jednou ze zastávek v Ústeckém kraji bude město Teplice....

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací