Čtvrtek 14. listopad 2019
Svátek má Sáva

Chomutov

Dnes

Ústecký kraj - Nová našlapaná zpravodajská relace našich serverů je tu! Chcete vidět, co se stalo v uplynulých dnech v našem regionu? Tady to je.

Dnes

Chomutovsko – Hledáte jednopokojový byt v okrese Chomutov? Podívejte se na ty nejzajímavější inzeráty na portálu Realitypro.eu.

Dnes

Jirkov - Kola, která se vybrala v rámci jirkovské sbírky, putovala v úterý díky chomutovským hasičům do Prahy, odkud budou dále přepraveny do centrálního skladu v Ostravě - Koblově.

Dnes

Kadaň - Celkem téměř 150tisícovou škodu měli svým jednáním způsobit 67letý muž se svou o 21 let mladší ženou. Manželé z Kadaně měli jako jednatelé a společníci jménem své firmy v několika případech objednat a následně odebrat od d...

Dnes

Chomutov - Chomutovští policisté minulý pátek sdělili podezření 31letému muži, který měl odcizit své známé mobilní telefon.

Dnes

Chomutovsko - Minulý týden se na Chomutovsku nesl ve znamení akce „HAD“, což je zkratka slov „Hazard, alkohol a děti“.

Dnes

Chomutovsko - První ročník benefičního turnaje v malé kopané městské policie Chomutov je úspěšně za námi a ve spořické sportovní hale se sešlo hned 7 týmů, které bojovaly o vítězství.

Dnes

Krušné hory - Předpovědi počasí se vyplnily. Od středních poloh Krušných hor od středy sněží. V ranních hodinách se na vrcholcích pohoří již udržovala tenká vrstva sněhu.

Dnes

Chomutov – Lidé v Chomutově mohou nově využívat jedenáct nových kontejnerů na použité jedlé tuky a oleje. Ty jsou častým odpadem spousty domácností a jen málokterá je řádně třídí.

Klášterec nad Ohří - V úterý zasahoval v Klášterci na Ohří vrtulník Letecké záchranné služby. V jednom z tamních bytů se mělo opařit teprve roční dítě.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací