Středa 8. prosinec 2021
Svátek má Květoslava

Ústecký kraj, Litoměřicko - V období od začátku července do poloviny letošního září došlo převážně na území Litoměřic, Lovosic a v okolí těchto měst k sérii vloupání do domů a jiných objektů, při kterých se pachatelé zaměřili kromě jiných věcí také na jízdní kola a elektro koloběžky.

V září se na základě získaných důkazů podařilo postupně zadržet tři podezřelé muže ve věku 44, 47 a 56 let. V rámci vyšetřování této majetkové trestné činnosti policisté mimo jiné vypátrali i pánské jízdní kolo zn. GENESIS Impact 3.8 černé barvy se zeleno - modrými doplňky a pánské jízdní kolo zn. PELLS Ridelight bílé barvy, ale zatím se nepodařilo ustanovit jejich majitele.

2710kolakz2

Foto: Policie ČR

Všichni tři podezřelí mají bohatou trestní minulost a pohybovali se nejen v okrese Litoměřice, ale i po značné části Ústeckého kraje. Je tedy pravděpodobné, že zajištěná jízdní kola mohou pocházet z trestné činnosti a mohla být ukradena i mimo území Litoměřicka. V žádném z případů, které policisté prověřují, ale tato kola zatím nefigurují jako odcizená.

"Proto žádáme občany, kteří postrádají své kolo, případně si ho poznali na fotografiích, nebo mají k právoplatným majitelům kol nějaké poznatky, aby se přihlásili na kriminální policii v Litoměřicích, Eliášova 7 (por. Petr Nosek, tel.: 974 436 355, mob. 702141438, nebo por. Luboš Merenus, tel.: 974 436 461, mob. 606100965)," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací