Čtvrtek 9. prosinec 2021
Svátek má Vratislav

Chomutov - Za zdmi vazební věznice skončil 34letý muž z Chomutova, kterého vyšetřovatel obvinil z trestného činu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Kriminalisté přijali koncem září poznatek o distribuci drog a o pěstování rostlin konopí na balkoně bytu obyvatelem tohoto bytu na sídlišti v Chomutově. Na základě toho provedli šetření, kterým si informace ověřili. Získané poznatky nasvědčovaly tomu, že obyvatel daného bytu se skutečně výrobou a distribucí drog zabývá. Proto členové chomutovského toxi týmu provedli u dotyčného domovní prohlídku. Při ní v bytě nalezli sušinu rostlin konopí, ale i bílou krystalickou látku, podle provedeného testu se jednalo o pervitin.

"Muže policisté zadrželi a obvinili ze zmíněného trestného činu. Toho se měl dopustit pěstováním rostlin konopí, ze kterých měl jejich zpracováním získat nejméně čtyři desítky gramů marihuany, a dále měl v několika případech jiné osobě poskytnout pervitin," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Od popsaného jednání ho podle všeho neodradilo ani to, že za stejný trestný čin byl už odsouzen k nepodmíněnému trestu odnětí svobody. Z vězení byl podmíněně propuštěn v září loňského roku a byla mu stanovena čtyřletá zkušební doba.

"Nyní tedy obviněný bude na výsledek vyšetřování čekat ve vazbě. Vzhledem k opakování této trestné činnosti mu soud v případě uznání viny může uložit až desetiletý trest," uzavřela policejní mluvčí.

foto

2710drogy2

2710drogy3

2710drogy4

2710drogy5

2710drogy6

2710drogy7

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací