Sobota 4. duben 2020
Svátek má Ivana

Chomutovsko - Minulý týden vyšetřovatelka z Kadaně sdělila obvinění 45letému muži z Klášterce nad Ohří. Ten měl podle zjištěných informací v průběhu února opakovaně ve společně obývaném bytě fyzicky napadnout svou přítelkyni a způsobit jí tím různá zhmoždění a zranění.

Poté opustil místo společného bydliště a z jiného města měl poškozené prostřednictvím mobilního telefonu vyhrožovat fyzickou újmou a zabitím. Policisté zjistili, kde se muž po odchodu ze společné domácnosti zdržoval a ve spolupráci s kolegy z jiného kraje jej zadrželi a umístili do cely.

Po zjištění potřebných skutečností zahájila vyšetřovatelka trestní stíhání muže pro trestné činy ublížení na zdraví ve stádiu pokusu, nebezpečné vyhrožování a poškození cizí věci. Zároveň podala státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby. "Státní zástupce i soudce se s podnětem ztotožnili a poslali tak muže do vazební věznice. Tam byl policisty převezen v pátek. U soudu mu za uvedené trestné činy v případě uznání viny hrozí až tříleté vězení," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací