Pátek 3. duben 2020
Svátek má Richard

Chomutov - Ne vždy se vyplatí pomoci druhému v nouzi. To by si mohl říct 41letý muž žijící na ubytovně v Chomutově. Ten nechtěl nechat tzv. „na ulici“ svého bratra, který neměl kde přespat.

Nabídl mu tedy nocleh u sebe. Třiačtyřicetiletý muž se mu odvděčil tím, že si uprostřed noci přivstal a svého sourozence měl okrást. "Odcizit mu měl finanční hotovost ve výši 150 korun a mobilní telefon v hodnotě přibližně 500 korun, poté měl byt ještě v noci opustit," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Další den poškozený věc oznámil na policii. Muži zákona šetřením zjistili, kde by se mohl podezřelý zdržovat a následně ho předvedli k výslechu. "Dotyčnému, který se k jednání doznal, sdělili podezření z trestného činu krádeže. S ohledem na skutečnost, že muž byl v posledních třech letech za majetkový trestný čin potrestán, ho soud může poslat za mříže až na tři roky," uzavřela policejní mluvčí.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací