Pondělí 25. květen 2020
Svátek má Viola

Mostecko/Chomutovsko – Vážná dopravní nehoda se stala ve středu ráno na silnici I/13 z Chomutova do Mostu. Krátce po deváté hodině se u Komořan převrátil automobil na střechu.

K nehodě došlo před sjezdem na lom ČSA. Havarovaný vůz leží uprostřed silnice. Části z nabouraného automobilu se nacházejí i v protějším jízdním pruhu. Pozor by si tedy měli dát i řidiči jedoucí z Mostu na Chomutov. 

Podle vyjádření policie jel řidič havarovaného renaultu původně ve směru z Mostu na Chomutov. „Z dosud nezjištěných příčin vjel náhle do protisměru, narazil do svodidel a převrátil se na střechu,“ popsala, jak k nehodě došlo, policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Při kolizi byli zraněni dva lidé. „Řidič byl přepraven do nemocnice vrtulníkem, spolujezdkyni převezla sanitka,“ doplnila mluvčí.  Zkouška na alkohol byla u řidiče negativní. Škoda byla předběžně odhadnuta na 100 tisíc korun.

Podle serveru dopravniinfo.cz potrvá odstraňování následků nehody do 11.15 hodin. 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací