Středa 26. září 2018
Svátek má Andrea

Jirkov – Hned dva poctiví nálezci dorazili na služebnu jirkovských strážníků v rozmezí jen několika hodin. Jeden přinesl peněženku s více než tisíci korunami, druhý doklady.

Oba případy se staly během víkendu. Teď o nich městská policie informovala. V sobotu ve 23.00 hodin se na jirkovskou městskou policii dostavil muž, který odevzdal nalezenou peněženku. Našel ji kolem 22.00 hodin Na Borku. V peněžence byla hotovost ve výši 1 002 korun a občanský průkaz. Věci patřily ženě, která si druhý den odpoledne na služebně strážníků ztracenou peněženku vyzvedla. Pro občanku si ale bude muset na magistrát. Podle zákona o občanských průkazech totiž ohlášením ztráty občanského průkazu zaniká jeho platnost. Proto byl nalezený občanský průkaz zaslán právě na magistrát.

V sobotu 12. listopadu v poledne zavítal na služebnu strážníků další poctivý nálezce, pro změnu žena, která odevzdala pouzdro s doklady. To našla pohozené pod svým autem. Strážníci přes státní policii zjistili, že doklady nepocházejí z žádné trestné činnosti a nikdo jejich ztrátu zatím neodhlásil. Následně se v 14.30 hodin týž den dostavila na služebnu majitelka, která si ztracené pouzdro s doklady převzala.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací