Úterý 22. září 2020
Svátek má Darina

Praha – Třiadvacetiletá Barbora Hačecká z Mostu, nyní studentka v Praze, je novou Supermiss. Splnila si tak sen zvítězit v soutěži krásy.

Už vám vítězství v soutěži došlo? Co jste cítila ráno po probuzení?

Ráno po probuzení jsem nemohla uvěřit, že to nebyl jen sen. Cítím se skvěle a stále si přehrávám momenty ze soutěže v hlavě.

Co obnášela příprava na soutěž?

Na soutěž jsem se připravovala svědomitě. Cvičím sice už déle, ale dva měsíce před finále jsem se snažila máknout ještě trochu víc, dva týdny před finále jsem úplně vysadila sladké a jedla jsem poloviční porce než normálně a brala jsem tabletky na odvodnění.

Máte nějaký sen v oblasti modelingu a soutěží krásy?

Mým snem bylo vyhrát soutěž krásy, tento sen se mi už splnil, takže se teď rok budu věnovat “kralování” a budu spolupracovat s ředitelem soutěže panem Vavřincem a následně se uvidí, co bude dál.Studujete vysokou školu, je náročné dát dohromady všechny vaše aktivity se studiem?

Ano studují ČVUT, občas je to dost náročné, protože u nás na škole nám nic nedají zadarmo . Přes semestr dostáváme hodně úkolů a jeden zabere několik hodin, ale i tak se snažím hlavně o víkendy věnovat něčemu jinému, ať už přehlídkám, nebo cestování.

Je někdo, komu byste chtěla speciálně poděkovat za podporu?

Chtěla bych poděkovat hlavně moji mamince, které vděčím za to jaká jsem. Naučila mě být cílevědomá a jít si za svým. A pak dále všem, od kterých mi přišla tuna nádherných zpráv. Vážím si toho. Děkuji moc.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací