Sobota 11. červenec 2020
Svátek má Olga

Červený Hrádek - Máte rádi adrenalin a dobrodružství? V tom případě neváhejte a nenechte si v sobotu 2. listopadu ujít tajemnou výpravu na zámku Červený Hrádek.

V tento dušičkový den se tu totiž setkáte s mnohými strašidelnými bytostmi, které vás budou cestou provázet. Dovedou vás až na strašidelnou prohlídku zámku, kde se pokusíte zlomit děsivou kletbu. Povede se vám to?

Během akce budou k dispozici stánky s teplými nápoji a drobným, tématickým občerstvením. Dětem doporučujeme vzít si s sebou lampióny. Zároveň organizátoři upozorňují, že vnitřní okruh prohlídky je vhodný pouze pro velmi odvážné.

Vstup na tajemnou cestu je od 16:30 do 22 hodin, prohlídka zámku je možná v každou celou hodinu (začátek od 17 hodin). Vstupné je 120 korun za dospělého a 60 korun za dítě. Rezervace času prohlídky je možná na telefonním čísle 474 684 560.

2910plakat

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací