Čtvrtek 28. květen 2020
Svátek má Vilém

Klášterec nad Ohří - V Klášterci nad Ohří se tuto sobotu 22. června uskuteční celoměstský sportovní den pro celou rodinu. Součástí akce bude i slavnostní otevření cykloparku a nového atletického oválu, autogramiáda známých sportovců a benefiční sbírka. Těšit se můžete také na obří nafukovací skluzavku na náměstí.

Vše vypukne už v devět ráno. Od 9:00 do 13:00 hodin budou pro veřejnost přístupné aktivity na sportovištích klubů a sportovních organizací – viz přiložený program. V 10:00 hodin bude slavnostně otevřen cyklopark v Královéhradecké ulici a v 11:00 hodin nový atletický ovál.

Od 15:00 hodin se v aquaparku uskuteční doprovodný program: Po zahájení v 15:15 vystoupení Žabiček (gymnasitka), 15:45 vystoupení karate klubu, 16:00 street dance, 16:15 hudební skupina The Remedy, 17:00 hudební skupina Czechpoint.

Součástí programu bude autogramiáda známých sportovců - Michaela Berana (Freestyle BMX), Jiřího Šlégra (hokej), Tomáše Krause (akrobacie a sjezd na lyžích), dále turnaj v basketbalu, volejbalu a veslařský trenažer.

Ve stejný den bude na náměstí opět obří nafukovací skluzavka alias Slide festival.

Benefice pro Verunku

V rámci celoměstské akce “Sportu otevřeno” se Žákovské zastupitelstvo města Klášterce nad Ohří rozhodlo uspořádat také benefiční sbírku s názvem Benefice pro Verunku.

Jde o finanční sbírku pro Veroniku Justlovou. Výtěžek sbírky poputuje Veronice na vybavení domácí kanceláře.

Veronika se potýká s následky rakoviny nosohltanu a mízních uzlin, mimo jiné je odkázaná na invalidní vozík, a přesto sama pomáhá potřebným, organizuje sbírky pro nemocné děti a ráda by si vybavila domácí kancelář, kde by mohla své projekty i nadále organizovat.

2106plakat

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací