Úterý 21. listopad 2017
Svátek má Albert
Archivováno

Klášterec nad Ohří – Trojice, kterou ani netřeba moc představovat. Na televizních obrazovkách se pánové Pavlásek, Knor a Kavalčík (Ruda z Ostravy) objevují s železnou pravidelností (Na stojáka, Vtip za stovku), se svým celovečerním stand up vystoupením pak vyprodávají kluby a divadelní sály v celé republice. Nyní přijíždějí do Klášterce nad Ohří a my pro tři z vás máme po dvou lístcích.

Lukáš Pavlásek

V mládí se chtěl dle svých slov stát neurochirurgem, cestovatelem nebo letcem ve Spitfiru v bitvě o Británii, později koketoval s myšlenkou být Johnem Lennonem nebo Jimem Morrisonem. Profesionálním komikem se rodák z Humpolce stal v roce 2005, kdy se přihlásil do pro něj úspěšného konkurzu pořadu Na stojáka. Zcela nezapomenutelná je jeho role „tydýta" v reklamách pro jednoho tuzemského telefonního operátora.

Miloš Knor

Ani druhý z představitelů není v oboru „komik" žádným nováčkem. V pořadu Na Stojáka debutoval v roce 2007, tehdy se zde prezentoval povídkou Poprvé. O rok později zakládá uměleckou agenturu Komici s.r.o., premiéru měla v Českých Budějovicích. Postupem času se z Miloše Knora stal mimo jiné i vyhledávaný moderátor, málo se také ví, že například spolupracoval na všech dílech Česko Slovensko má talent.

Ruda z Ostravy

Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy se do povědomí veřejnosti dostal v pořadech X Factor a Na stojáka. V mediálních vodách se ale pohybuje již od svých osmnácti let, kdy začal moderovat v rádiu. Co se herecké kariéry týká, účinkoval v muzikálech Dracula, Evita, Hamlet a Cikáni jdou do nebe. Na hudební scéně se proslavil hlavně klipem Markéta, parodujícím oscarový hit Falling Slowly od Glena Hansarda a Markéty Irglové, později natočil další „pecku" Ostrava (Empire State of Mind od Jay-Z a Alicii Keys). Nyní ho televizní diváci mohou vídat jako hudební doprovod v pořadu Vtip za stovku.

Kdy, kde, za kolik

Na vystoupení „Komiků", tedy Lukáše Pavláska, Miloše Knora a Rudy z Ostravy se můžete do Kulturního domu v Klášterci nad Ohří vypravit v úterý 12. května, začátek je naplánován na 19.30 hodin. Za vstup zaplatíte 250 korun dospělí, 220 děti, 150 pak členové Klubu mladého diváka.

Soutěž o 3x2 lístky

Jak jsme v úvodu uvedli, i tentokrát jsme pro tři z vás připravili po dvou vstupenkách. Pravidla, podle kterých hrajeme, jsou již známá, přesto je znovu zopakujeme. Odpovězte správně na soutěžní otázku, odpověď nám posílejte na redakční poštu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (do mailu nezapomeňte uvést své telefonní číslo, abychom vás mohli v případě výhry kontaktovat) a pak již stačí čekat, zda se na vás usměje štěstí. Uzávěrka soutěže bude v pondělí 11. května v 12.00 hodin přesně. (Upozornění: Odpovědi bez telefonního kontaktu nebudou do soutěže zařazeny, v případě, že se nebudeme moci dovolat, losujeme dalšího výherce.)

Soutěžní otázka: Jakou roli ztvárnil Ruda z Ostravy v muzikálu „Cikáni jdou do nebe"?

pavlásek 75

 Foto: ALL IN CONCERTS / zdroj www.lukaspavlasek.cz

knor 75

Foto: zdroj www.milosknor.cz

ruda 75

Foto: zdroj www.rudazostravy.cz

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací