Čtvrtek 4. březen 2021
Svátek má Stela

Litvínov - Schola Humanitas – Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - je škola s přírodovědným zaměřením. Nosnými předměty jsou biologie a chemie s důrazem na praktickou výuku v laboratořích školy, která je úzce propojena s propracovaným systémem odborných praxí a exkurzí.

Absolvent školy je člověk s komplexním přírodovědným vzděláním a je dobře připraven jak pro výkon povolání, tak také k vysokoškolskému studiu. O tom svědčí přiložené video.

Škola obdržela Cenu ministra ŽPČR, je fakultní školou Přírodovědeckých fakult UK Praha, UJEP Ústí n/L a JU České Budějovice. Tři žáci školy zvítězili v celostátním kole středoškolské odborné činnosti.

Podrobné informace o studiu na Schole Humanitas v Litvínově lze získat na dni otevřených dveří ve čtvrtek 4.2.2021, individuálně po předchozí domluvě (Tel: 476 111 226, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo kterýkoli jiný den po domluvě na výše uvedených kontaktech.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací