Čtvrtek 4. březen 2021
Svátek má Stela

Litvínov - Z obchodu Norma v Litvínově přijali strážníci hlášení, že jeden ze zdejších bezdomovců stojí ve vestibulu a nemá ani boty. Bezdomovec uvedl, že jde do stanového městečka si odpočinout.

"Lékařské ošetření i jakoukoliv jinou pomoc odmítl. Jeden ze strážníků dal muži alespoň své staré boty," uvedl velitel městské policie Martin Klika.

A ve spojitosti s mrazivým počasím pomáhali litvínovští strážníci v minulých dnech ještě jednou: Ve čtvrt na tři ráno informoval strážníky řidič autobusu, že na litvínovském nádraží je promrzlý mladík. Tomu ujel vlak do Teplic a další mu jel až po čtvrté hodině ráno. Muž byl naštěstí dobře oblečený a velmi mu pomohl horký nápoj, který mu poskytl řidič autobusu. Zmrzlý už prý není.

Strážníci se pokusili kontaktovat mladíkovu příbuznou v Janově. Ta ale vzhledem k nočním hodinám telefon nebrala. Poradili mu také, kde je nonstop otevřená čerpací stanice, a ujistili se, že má u sebe hotovost, aby si mohl případně koupit něco dalšího k jídlu či pití, co ho opět zahřeje. Další pomoc od strážníků nepožadoval.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací