Neděle 20. září 2020
Svátek má Oleg

Chomutov - Záchranné složky zasahují právě teď v ulici Zborovská v Chomutově. Došlo tam ke střetu osobního auta s řidičem koloběžky.

Na nehodu aktuálně upozorňuje dopravní servis Policie ČR, ke střetu došlo na křižovatce ulic Zborovská a Čelakovského. Nehoda si vyžádala minimálně jedno zranění, na místě jsou složky Integrovaného záchranného systému. Provoz na silnici má být v tuto chvíli omezen, nehoda tvoří překážku na vozovce.

Vyšetřování nehody a odklízení jejích následků má potrvat zhruba do 16.30 hodin.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací