Sobota 11. červenec 2020
Svátek má Olga

Klášterec nad Ohří - Trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky se měl dopustit i 40letý muž z Klášterce nad Ohří. Ten měl v sobotu dopoledne v obci na Klášterecku na parkovišti svým vozidlem zn. Škoda takzvaně nacouvat do zadní části zaparkovaného vozidla zn. Mercedes Benz a od nehody ujet.

Klášterečtí policisté hodinu po nehodě podezřelého vypátrali v místě jeho bydliště. Tam s ním také provedli dechové zkoušky, které ukázaly hodnoty kolem 2,7 promile alkoholu. Kromě toho lustrací zjistili, že muž navíc ani není držitelem řidičského oprávnění. Stejně jako v předchozím případě je protiprávní jednání řešeno ve zkráceném přípravném řízení.

"Pokud by soud uznal podezřelého vinným, může vyslovit až tříletý trest odnětí svobody. Důvodem vyšší trestní sazby je skutečnost, že pod vlivem alkoholu byla způsobena dopravní nehoda. Škoda na vozidlech byla předběžně vyčíslena na 22 tisíc korun," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací