Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada

Chomutov – V Chomutově dnes startují dvoudenní Chomutovské slavnosti 2019. Celý městský park se promění v rodinný festival. Víkend si tak užijí hlavně děti, dospělí se budou bavit v sobotu večer na koncertech.

Park bude rozdělený na několik zón. Část městského parku u rodinného centra Rozmarýn bude patřit těm nejmenším, pro které bude připravena pestrá “baby zóna”. V blízkosti altánu zase vypukne velká Transformers show, kde budou děti moci obdivovat velké roboty, fotit se s nimi a užívat si celodenní program.

2505slavnosti1

Pro děvčata je například připraven salón krásy nebo My Little Pony show. Samozřejmostí jsou stánky a občerstvení.  Zdroj: město Chomutov

2505slavnosti2

Pro děti si svou show připravil i Jan Onder, kterého děti znají z televizní stanice Déčko. Velmi bohatý bude i doprovodný program. Pro děvčata je například připraven salón krásy nebo My Little Pony show, pro chlapce zase tetování na téma Transformers, ale třeba také blázniví vědátoři, cryo show či virtuální realita.

Chybět nebudou ani jízdy na ponících nebo v kočáře a skákací či pouťové atrakce. Samozřejmostí bude také bohatý stánkový prodej s rozmanitým sortimentem občerstvení.

Program pro děti začne v sobotu i v neděli v 11.00 hodin. Dospělí se potom budou bavit v sobotu od 19.00 hodin na travnaté ploše u divadla, kde vystoupí skupina UDG a ve 21:30 hodin skupina Retrosexuals.

2505programfestival

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací