Neděle 17. listopad 2019
Svátek má Mahulena

Klášterec nad Ohří - V neděli 21. dubna v rámci akce Velikonoce na zámku v Klášterci nad Ohří mohli lidé přispět do veřejné sbírky pořádané pro malého Františka z Klášterce. Sbírku zaštítilo město a bude probíhat až do října. Výtěžek bude použit na rehabilitační pobyt, který nehradí zdravotní pojišťovna.

František krátce po narození prodělal dětskou mozkovou obrnu, je částečně ochrnutý a trpí tupozrakostí. Se svou nemocí statečně bojuje. Maminka s ním denně cvičí a pravidelně jezdí na rehabilitační pobyty, které mu velmi prospívají. Pojišťovna ale rehabilitační pobyty nehradí, proto byla založena veřejná sbírka.

Sbírku zaštiťuje město Klášterec nad Ohří a potrvá až do konce října 2019. O jejím průběžném aktuálním umístění bude město pravidelně informovat na facebook a webových stránkách. Informace o veřejných akcích, kde bude kasička, budou také v Kláštereckých novinách.

V nejbližší době bude možné přispět zde:

30. dubna 16.00 hodin - Pálení čarodějnic v letním kině

8. května 13.00 hodin - Zahájení turistické sezony na kláštereckém Zámku

Poslat dar můžete také kdykoli na transparentní bankovní účet: 225 430 036/0600

Více o Františkovi se můžete dozvědět na facebooku ve skupině: Náš bojovník František.

2304fratisekplakat

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací