Sobota 10. duben 2021
Svátek má Darja

Chomutov – Městští strážníci v některých případech opravdu nemají jednoduchou práci. Někdy si od lidí vyslechnou věci, nad kterými zůstává rozum stát. Chomutovští strážníci na svém facebooku teď zveřejnili jednu z nahrávek, kterou pořídili při řešení dopravního přestupku.

Hlídka si v Lipské ulici všimla auta, které přijíždělo z té samé ulice směrem do Palackého ulice, kde vjelo na kruhový objezd do protisměru a odbočilo k čerpací stanici. Strážníci tedy okamžitě jeli za ním. Záhy zjistili, že osádka auta je očividně pod vlivem alkoholu. Strážníci proto řidiče vyzvali k prokázání totožnosti a k podrobení se dechové zkoušce. Tu muž odmítl a tvrdil, že neřídil on ale jeho přítelkyně. Ta jeho slova potvrdila.

Jak se tedy ocitl během prokazování totožnosti na místě řidiče, muž už ovšem rozumně vysvětlit nedokázal a celkově jeho chování mělo do slušného daleko. Strážníci z události zveřejnili zvukový záznam, aby si lidé mohli udělat obrázek o tom, s čím se musí na ulici potýkat.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací