Čtvrtek 11. srpen 2022
Svátek má Zuzana

Chomutov – Policisté žádají veřejnost o pomoc při zjištění totožnosti neznámé ženy, která se pohybovala v polovině února v obchodním centru v Chomutově. Policisté po dotyčné pátrají v souvislosti s krádeží peněženky.

Ke krádeži došlo v obchodním centru 20. února v odpoledních hodinách. Jisté zákaznici tady při nakupování zmizela peněženka, kterou měla v kabelce. Kabelku nechala žena odloženou na chvíli v jedné prodejně a nevěnovala jí dostatečnou pozornost. Kromě hotovosti měla v kabelce okradená žena i platební karty. Za pomoci karet se kdosi následně pokusil vybrat z jejího účtu peníze.

„K objasnění důležitých skutečností k tomuto případu by mohlo přispět i ztotožnění ženy, kterou zachytila bezpečnostní kamera. V této souvislosti žádáme veřejnost o spolupráci,“ uvedla policejní mluvčí Marie Pivková.

Kdo by ženu poznal, může zavolat na bezplatnou linku 158 nebo přímo na telefon 974 447 600 nebo 974 447 613. Využít lze také e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz