Pondělí 16. červenec 2018
Svátek má Luboš

Chomutovsko – Z nebezpečného pronásledování a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání je podezřelý 24letý muž ze Štětí, který obtěžuje svoji bývalý přítelkyni. Mladou ženu dotyčný stále pronásleduje a vyhrožuje jí, a to přesto, že už mu soud zakázal se k ní přibližovat. Případ vyšetřují policisté v Jirkově.

Muž podle policie neustále vyhledává svoji bývalou přítelkyni v místě trvalého bydliště, kontaktuje ji prostřednictvím telefonu a zasílá jí SMS zprávy, kde vyhrožuje ublížením na zdraví nejen jí, ale i jejím blízkým. „Vůbec mu nevadí skutečnost, že za obdobné jednání byl již v nedávné minulosti odsouzen chomutovským soudem. Zároveň také porušuje vyslovený soudní zákaz styku s poškozenou pohybovat se v bezprostřední blízkosti domu, kde žena bydlí,“ řekla k případu policejní mluvčí Marie Pivková. 

Muž si zřejmě neuvědomuje, že může kvůli svému jednání skončit až ve vězení. Případem se nadále zabývají jirkovští policisté. 

 

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací