Sobota 25. červen 2022
Svátek má Ivan

Klášterec nad Ohří – Odstávka tepla a teplé vody se v Klášterci nad Ohří prodlouží. Původně byla naplánována od pondělí 15. května od 22.00 hodin do úterý 16. května do 14.00 hodin. Z důvodu nutnosti výměny větší části potrubí opravovaného horkovodu v ulici Petlérská, než se předpokládalo, bude ale odstávka prodloužena až do úterní půlnoci. Informuje na svých webových stránkách klášterecká radnice.

Odstávka se týká ulic Sportovní, Polní, Luční, Ječná, Žitná, Dlouhá, Krátká, Okružní, Topolová, Lipová, Olšová, Družstevní a Příčná. Práce na opravě horkovodu budou probíhat v ulici Pod Stadionem i v nočních hodinách, konkrétně od 22.00 do 24.00 hodin. Firma Mostecká Montážní se omlouvá všem v ulici za vzniklý hluk.

Zároveň došlo při opravě horkovodu k překopnutí kabelu veřejného osvětlení, které nesvítí v ulicích Královéhradecká, chodník z Královéhradecké do ulice Pod Stadionem a chodník od restaurace U Draka do ulici Pod Stadionem. Obě opravy nelze provádět současně, proto k opravě kabelu dojde neprodleně po ukončení prací na opravě potrubí.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz