Středa 27. říjen 2021
Svátek má Šarlota a Zoe

Teplice - Výstava, která vás přenese do světa fantazie, pohádek či snů plného draků, je právě teď k vidění v obchodním centru Galerie Teplice.

Expozice Draci a drakobijci je rozprostřena na pasáži nákupního centra, takže vám jakoby nad hlavami létají různé příšerky ve velikosti, jak by si je člověk mohl představit. Pobaví nejen děti, ale i dospělé.

Ateliér Slavoňov, kde draky stvořili, dokázal fantazijním způsobem uchopit atraktivní fenomén dětského světa a jeho mystickou atmosféru věrně přenést k návštěvníkům obchodního centra.

V Galerii spatříte velké modely draků, drakobijců, zbraní, ale i trofejí a kosterních pozůstatků.

Všechny modely draků jsou vytvořeny v životní velikosti věrně zobrazující povrch těla i anatomii těchto úžasných legendárních tvorů.

Výstava se těší značné oblibě především u rodin s dětmi. Tak neváhejte nejpozději do 6. října zavítat do nákupního centra Galerie v Teplicích. Šestý den desátého měsíce letošního roku je totiž poslední den, kdy zde tuto velmi zajímavou výstavu můžete zhlédnout.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací