Středa 5. srpen 2020
Svátek má Kristian

Louny - Další z tradičních rodinných dnů lounské firmy Aisan se uskutečnil v sobotu 22. června. Nesl se v duchu kouzel a čarodějů.

Čarodějnický firemní den nabídl účastníkům příjemně prožité sobotního dopoledne, fajn zábavu, bohaté občerstvení, nápoje, i ledové občerstvení. Děti se bavily na několika nafukovacích atrakcích, mohly zažít virtuální realitu, pobavil je kouzelník a hudební divadlo Hnedle vedle. Společně s rodiči si mohly nechat pomalovat obličej, dívky a ženy líčily zástupkyně kosmetické firmy a všichni společně se mohli nechat vyfotit. Každý z dětí obdržel také tašku s dárky od firmy Aisan.

Čarodějnický dětský den nejen zaměstnance firmy a jejich rodiny pobavil, ale díky zakoupením některého z výrobků místní organizace Svazu tělesně postižených, také pomáhali. Kromě toho letos i zkrášlili na závěr rodinného dne okolí firmy výsadbou stromů.

„Chtěli jsme na našem rodinném dnu letos udělat něco nového, a snažili jsme se inspirovat naší mateřskou firmou v Japonsku,“ uvedl Václav Douša, HR and GA Senior manager firmy Aisan Industry Czech.

V Japonsku se bude konat v roce 2020 olympiáda, která v Tokiu zanechá uhlíkovou stopu. Proto se firma Aisan rozhodola stopu zmenšit vysazením nových rostlin a stromů. Lounský Aisan se tímto nechal inspirovat a spojil se s Městem Louny, aby pokračoval v projektu města na výsadbu zeleně v průmyslové zóně, na který již městu nezbyly peníze.

Zaměstnanci se svými rodinami vysadili v sobotu 25 sazenic sakur, borovic a dalších ozdobných keřů v areálu firmy a v jejím okolí a připojili k nim i cedulky se svými jmény.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací