Úterý 28. červen 2022
Svátek má Lubomír

Chomutov - Moderní gymnastky z oddílu SK GYM Chomutov po roce a půl opět nastoupily na závodní koberec a poměřily síly s konkurencí.

Vzhledem k velmi dlouhé covidové pauze nebylo možné dostatečně odhadnout připravenost děvčat na závodní sezónu, protože nikdo netušil, s čím přijede konkurence. Žádné zklamání nepřišlo, naopak, trenérka byla mile překvapena. Chomutovské závodnice udržely tempo s nejlepšími gymnastkami, přivezly 2 medaile a další 2 medaile je minuly jen těsně.

Většina děvčat chybovala, ale i tak jim to stačilo na velmi pěkná umístění. Připravenost děvčat tím tedy byla potvrzena. Svůj první start v moderní gymnastice zažila šestiletá Štěpánka Tejmlová a za svou krásně zacvičenou sestavu získala 1. místo. Bronzovou příčku obsadila zkušená závodnice Karolína Fröhlichová, která cvičila sestavu s míčem. Velmi těsně unikla medaile Elisabeth Šepelákové, která se dopustila chyby na konci sestavy.

Velmi pěkný výkon podala Kateřina Slivková, Kateřina Veselá, Terezie Dvořáková, Štěpánka Milerová, Michaela Kučerová a Valentýna Hoffmannová. Všechna děvčata si zaslouží pochvalu. Velké poděkování patří městu Chomutov, které oddíl v těžkých dobách podpořilo a pomohlo tak k úspěšnému návratu gymnastek na soutěžní koberec.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz