Středa 27. říjen 2021
Svátek má Šarlota a Zoe

Chomutov - V ulicích Chomutovská a K. Čapka provede Severočeská vodárenská společnost (SVS) rekonstrukci zastaralého vodovodu a děravé kanalizace pro zhruba 60 napojených obyvatel. Práce začnou v pondělí 27. září, jsou rozděleny do tří etap a potrvají do 31. května příštího roku.

Město uzavřelo s SVS smlouvu, která stanovuje i sankce za nedodržení termínů stavby. Radnice se snažila s firmou vyjednat, aby stavba probíhala jen za částečné uzavírky Chomutovské ulice, ale to podle SVS není možné.

V některých médiích se objevila zpráva s dřívějším termínem počátku rekonstrukce Chomutovské ulice. Ta však byla zavádějící, protože město v té době ještě nemělo s SVS podepsanou smlouvu.

Po dobu výstavby bude celá Chomutovská ulice (v úseku od kruhového objezdu u ZUŠ po ulici K. Čapka) uzavřena, příjezd bude umožněn jen vlastníkům zdejších nemovitostí.

Uzavírka se netýká chodců ani cyklistů, stávající chodník i cyklostezka v Chomutovské ulici pro ně zůstanou přístupné.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací