Čtvrtek 4. březen 2021
Svátek má Stela

Jirkov - Jirkov si může konečně pořídit dlouho požadovanou elektronickou úřední desku, ale i Portál občana či klikací rozpočet. Na tyto moderní nástroje pro dálkovou komunikaci s veřejností radnice získá státní dotaci přes 2,7 miliónu korun. Z městského rozpočtu na to půjde zhruba 145 tisíc korun, což činí 5 procent z celkové vynaložené částky.

Hlavním cílem projektu je zvýšit kvalitu a efektivitu fungování městského úřadu ve vztahu k občanům. „Jsem ráda, že Jirkov jde směrem k moderní komunikaci. Je ještě spousta věcí, co by se dala vylepšit, ale tohle je slibný začátek,“ zdůrazňuje starostka Darina Kováčová.

Narozdíl od klasické úřední desky podává její elektronická verze informace přehledněji v digitální podobě. Výhodou je i téměř neomezená kapacita. Nedostatek prostoru na klasické úřední desce byl jedním z důvodů, proč město usilovalo o tu elektronickou.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací