Neděle 7. březen 2021
Svátek má Tomáš

Chomutov - Hlídka městské policie byla vyslána do ulice Wolkerova, kde byl v místním marketu přistižen muž při krádeži a posléze se dal na útěk.

Po příjezdu se strážníci spojili s ostrahou, která jim dala popis osoby, a o chvíli později se od operačního velitele dozvěděli, že takováto osoba byla viděna v ulici Školní, jak leží na zemi pod vlivem alkoholu nebo jiné omamné či psychotropní látky. Muž odpovídající popisu se dal na útěk hned, jak spatřil hlídku, ale byl dostižen a vyzván k prokázání totožnosti.

Dále měl ukázat obsah svého batohu, což dobrovolně učinil a opravdu se tam nacházely odcizené předměty, a pak se měl odebrat se strážníky k sepsání zápisu, ke kterému měl být převezen služebním vozem. Mladík se ale začal chovat velice agresivně, vůči strážníkům byl vulgární, tudíž muselo být okamžitě užito donucovacích prostředků, byl omezen na osobní svobodě a byla mu nasazena služební pouta. Následně byl převezen a předán Policii ČR. O případu informují chomutovští strážníci na svém Facebooku.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací