Sobota 4. duben 2020
Svátek má Ivana

Chomutovsko - Policisté v pondělí sdělili podezření z trestného činu legalizace výnosů z trestné činnosti 23leté ženě z Chomutova.

Kladou jí za vinu, že začátkem února pomohla 31letému muži z Kadaně s prodejem odcizeného notebooku. O krádeži notebooku jsme psali zde.

Poté, co muž dotyčné sdělil, že právě odcizil v prodejně elektra notebook v hodnotě téměř 13 tisíc korun, měla se aktivně podílet na jeho prodeji do zastavárny. "Podle dosavadních zjištění měli oba podezřelí notebook do zastavárny odnést společně a rovněž společně sjednat jeho prodej. Část utržených peněz měla žena utratit pro svou potřebu," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Mladá žena je v důsledku svého počínání nyní ohrožena stejnou výší trestu jako muž podezřelý z krádeže uvedené věci. V případě, že soud její vinu uzná, mohl by jí poslat za mříže až na tři roky.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací