Pondělí 3. srpen 2020
Svátek má Miluše

Chomutov - Policisté intenzivně pracují na případu obtěžování dívek a žen na různých místech v Jirkově a žádají veřejnost o pomoc se ztotožněním podezřelého.

Od pondělí 10. února do středy 12. února zaevidovali policisté pět případů, při nichž zatím nezjištěný muž ve večerních hodinách přistoupil k ženě či dívce, sáhnul jí přes oděv do blízkosti intimních míst a poté ihned z místa utekl, kdy nedošlo k žádnému dalšímu násilnému či agresivnímu jednání ze strany pachatele. Ke skutku došlo buď na ulici anebo v panelovém domě, kam za dotyčnou muž vešel.

video

Popis podezřelého muže, který uvedly poškozené, není zcela jednotný. Mohlo by se jednat o mladého muže ve věku kolem 20-30ti let, štíhlé postavy, výšky cca 170 cm, který měl v době jedné z událostí na sobě tmavou zimní bundu se žlutým pruhem a kapucí. Tento muž je zobrazen na přiloženém videu a fotografiích.

"V případě, že byste měli jakékoli informace, které by mohly vést ke zjištění totožnosti uvedeného muže, obraťte se, prosím, na linku 158 nebo na kteroukoliv policejní služebnu. Na policii se obraťte i v případě, že jste se s popsaným jednáním setkali osobně. Jednání policisté šetří pro podezření z trestného činu výtržnictví," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

foto

1302jirkov1

1302jirkov3

1302jirkov4

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací