Sobota 6. březen 2021
Svátek má Miroslav

Chomutov - Řidič osobního vozidla, který při spatření hlídky městské policie v ulici Holešická znervózní a zrychlí, nemůže zůstat bez povšimnutí. Záhy se ukázalo, že muž, jenž vozidlo řídil, neměl zrovna čisté svědomí.

V ulici Kyjická k němu totiž strážníci přistoupili a požadovali po něm doklad totožnosti a předložení dokladů k řízení motorového vozidla. Ten ovšem muž neměl a nikdy nevlastnil. Po provedení dechové zkoušky a orientačního vyšetření s negativním výsledkem byla provedena lustrace vozidla.

Přes operačního velitele si hlídka potvrdila, že muž řidičský průkaz nevlastní a nemá zákaz činnosti. Dále se ukázalo, že vozidlo má neplatnou technickou kontrolu. Muž byl vyzván, aby se dostavil na služebnu městské policie k sepsání zápisu o podání vysvětlení, a jelikož byl toto svolný učinit ihned, po vysvětlení následovalo i poučení, že je podezřelý ze spáchání přestupků, jejichž projednání bude postoupeno příslušnému správnímu orgánu magistrátu města Chomutova k dořešení.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací