Čtvrtek 28. květen 2020
Svátek má Vilém

Chomutov - Po celém Česku začínají přípravy na nejkrásnější svátky roku. Nejinak je tomu i v Chomutově, kam ve středu dopoledne přivezli vánoční strom.

Ten bude slavnostně rozvícen v neděli 1. prosince na náměstí 1. máje v 17:15 hodin. Předcházet bude vystoupení Josefa Vojtka a pěveckého sboru COMODO od 16:30 hodin. Po rozsvícení vánočního stromu bude následovat ohňostroj.

Chomutovské Vánoce tedy letos odstartují první adventní nedělí 1. prosince na náměstí 1. máje. V průběhu celého adventu včetně Štědrého dne bude na náměstí otevřen trh se stánky, který ovládne sváteční atmosféra.

2711strom2

Chomutovské náměstí se chystá na vánoční trhy. Foto: Olga Markuzziová

Předvánoční čas bude doprovázen programem ve vánočním stanu v dolní části náměstí a během všech adventních nedělí bude doplněn o speciální akce s vánoční tématikou. Ani letos nebude chybět kopec na sáňkování, který vykouzlí úsměv všem dětem široko daleko. Podrobný program letošních Chomutovských vánoc najdete v našem článku ZDE.

video

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací