Úterý 18. únor 2020
Svátek má Gizela

Chomutov/Jirkov – Charitativní kalendář chomutovských Pirátů je na světě! Najdete v něm hokejisty na uměleckých fotkách světoznámého fotografa Roberta Vana. Kalendář je možné si zakoupit v městských informačních centrech v Chomutově a Jirkově a také v hokejovém fanshopu uvnitř SD arény.

Kalendář se fotil letos na jaře. Robert Vano pořizoval snímky hráčů dva dny přímo v chomutovské SD aréně. Křest kalendáře proběhl v pátek 8. září před úvodním extraligovým duelem Pirátů v nové sezóně. Kalendář dostal název Piráti proti bolesti.

Kalendář v hodnotě 390 korun zakoupíte v městských informačních centrech v Chomutově i Jirkově a také v hokejovém fanshopu uvnitř arény. Výtěžek z kalendáře pomůže postiženým dětem i dospělým. Rovným dílem bude rozdělen mezi dva charitativní projekty. Polovinu dostane Nadační fond Cesta proti bolesti, který pomáhá handicapovaným dětem z Jirkova a spravuje ho tamní rodák Milan Dzuriak. Druhá polovina výtěžku z prodeje poputuje na transparentní účet projektu Chomutov pomáhá.

Už v průběhu pátečního křtu se prodalo více než sto kusů kalendářů a na konto charitativních projektů tak putuje prvních 40 tisíc korun.

1109kalendar1

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací