Sobota 25. červen 2022
Svátek má Ivan

Klášterec nad Ohří - Z důvodu nepřízně počasí je nutné přesunout sobotní Den zdraví v Klášterci nad Ohří, festival pro celou rodinu, z letního kina do kulturního domu. Program probíhající od 13 do 20 hodin zůstává nezměněn.

V sobotu má být sice počasí příznivější než v pátek, areál letního kina je ale rozbahněný.

Den zdraví je menší festival zdravého životního stylu, který zábavnou formou představí zdraví prospěšné činnosti a produkty pro děti i dospělé.

Bude připraven hudební program, který rozcvičkou zahájí hudební divadlo Hnedle vedle. Poté se na pódiu představí místní základní umělecká škola s nabídkou hry na dechové nástroje či tance. V 15 hodin uvidíte, jak se cvičí tabata a jak ji zvládne každý – pod vedením BlackHoleGym. O víceúčelových zábalech Vincence Priessnitze nám něco poví Martina Štefánková ze své společnosti Mamavis. Pak vystoupí kapela Janek & přátelé, world music folk s nástroji z různých koutů světa – Jan Šesták a s ním mimo jiné i skvělá zpěvačka Lenka Jandlová. V podvečer se na pódiu objeví Martin Jáchym & The Common Sense, zaslechneme prvky rhytm´n´blues, snově podmanivého swingu či folkově akustických poloh. Převážně autorské písně doplňují osobní, poetické Martinovy texty. Závěr hudebního programu bude patřit žánrově nezařaditelné, šestinásobné držitelce Anděla a charizmatické zpěvačce Lence Dusilové.

Můžete také vyzkoušet různé aktivity, jógu, tabatu, pilates, muzikoterapii, můžete se nechat namasírovat, u stánku zdravotního ústavu si nechat změřit tuk v těle nebo krevní tlak, vyzkoušet veslařský trenažér, seznámit se s produkty z místní biotéky či s bylinkami… DDM Volňásek připravil soutěže pro děti, dobře se na akci také občerstvíte.

Vstupné je dobrovolné, bude vybíráno formou pokladniček, které se na konci akce rozpečetí a výtěžek bude předán Zařízení pro děti vyžadující okamžitou péči Na Horách v Kovářské na ozdravný pobyt dětí.

0109denzdravi

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz