Úterý 28. červen 2022
Svátek má Lubomír

Hošnice – Vážná dopravní nehoda se stala ve středu 28. června krátce po jedné hodině odpolední u obce Hošnice u Strupčic na spojovací silnici z Havraně na Jirkov. Čelně se tady srazila dvě osobní auta, čtyři lidé skončili v nemocnici, pro jednoho zraněného přiletěl záchranářský vrtulník.

K nehodě došlo ve 13.15 hodin, auta se srazila v zatáčce. Jedno po střetu skončilo mimo silnici. Při nehodě byli čtyři lidé zraněni. „Tři lidé utrpěli lehká až středně těžká zranění a byli převezeni na chirurgii do chomutovské nemocnice. Čtvrtá osoba měla středně těžké zranění, se kterým byla letecky transportována do ústecké nemocnice, a to především kvůli mechanizaci nehody. Jednalo se o čelní náraz ve vysoké rychlosti,“ sdělil mluvčí záchranky Prokop Voleník.

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Během odstraňování následků havárie byla silnice zcela neprůjezdná. "Hasiči poskytli předlékařskou pomoc, pomohli naložit zraněného do vrtulníku a provedli protipožární opatření," uvedl mluvčí hasičů Lukáš Marvan.

Fotogalerie

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz