Čtvrtek 23. listopad 2017
Svátek má Klement
Archivováno

Chomutov – I přes občasné menší obavy nedávný počin chomutovského dopravce vyšel. Přechod ze starých jízdních řádů na nové se obešel bez zmatků a problémů. Dopravní podnik po několika dnech fungování nových trolejbusových linek hodnotí situaci kladně.

Problémy se musí konkretizovat

„Někteří lidé si změnu chválí, některým se nezamlouvá. Pokud se na nás klienti obrátí s konstruktivní kritikou, zabýváme se jí. Pokud ale kritizují nekonkrétně slovy ´je to hrozné´ a podobně, nevíme, co řešit," uvedl ředitel Dopravního podniku měst Chomutova a Jirkova Jiří Melničuk.

Dopravce se snaží pomoci

První den, kdy začaly nové jízdní řády platit, se obešel bez komplikací. „Od rána jsem byl v terénu a žádné zmatky jsem nezaregistroval, což mi potvrdili také řidiči," uvedl ředitel divize MHD Václav Záveský.  Cestujícím, kterým nevyhovuje spojení, se snaží dopravní podnik pomoci a vyhledat optimální možnost.

Změna přinesla větší počet spojů

Dopravní podnik změnil jízdní řády trolejbusových linek, aby cestujícím zajistil větší počet spojů a lepší dopravní obslužnost. Došlo také k přečíslení linek a zavedení pravidelných časových intervalů příjezdů trolejbusů.

Svůj spoj si mohou lidé najít v aplikaci na webových stránkách www.dpchj.cz nebo www.zmenamhd.cz. Tam najdou i další potřebné informace.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací