Středa 8. prosinec 2021
Svátek má Květoslava

Krupka - Chystáte se navštívit hasičské muzeum v Krupce a rádi byste nahlédli dovnitř ještě před tím, než se tam vydáte spatřit vše na vlastní oči? Nebo vás prostě jen zajímá, jak to vypadá uvnitř? Podívejte se tam prostřednictvím virtuální prohlídky.

"Projděte se nově po našem hasičském muzeu, které jsme slavnostně otvírali v listopadu 2015 a které je symbolem hasičů v Krupce, a ochutnejte jeho atmosféru prostřednictvím svého počítače nebo chytrého telefonu," zve k návštěvě virtuální prohlídky starosta Krupky Zdeněk Matouš. Kdo má virtuální brýle, může mít zážitek ještě opravdovější. Podporovány jsou například Oculus Quest.

V opravené budově bývalé fary u kostela Nanebevzetí P. M. v Husitské ulici v Krupce jsou prostory, kde byly pod taktovkou hasičských osobností Krupky Herberta Bartáka a Míry Řeháka instalované unikátní sbírky hasičské techniky a výstroje. "No a pak jej samozřejmě přijeďte zažít na vlastní kůži, stejně jako další krásná místa Krupky a jejího okolí," dodává Zdeněk Matouš.

Dodáme, že virtuální prohlídka je doplněna o videopopisy také v anglickém a německém jazyce.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací