Středa 14. duben 2021
Svátek má Vincenc

ČR - Mirakulum u Milovic nad Labem - to je 10 hektarů zábavy a zážitků. Na své si přijdou děti od jednoho roku až do 15 let. V areálu jsou různá aktivní i odpočinková místa. Kouzelný hrad s katakombami, přírodní bludiště, několik pískovišť a nafukovacích trampolín.

Unikátní lanové centrum má přes 200 metrů a je jedinečné v celé Evropě. Z lanovek se děti můžou dostat z výšky 5 metrů díky dvěma toboganům až třeba do podzemí. Nezapomeňte proto na baterky nebo čelovky.

Areálu dominuje dřevěný hrad, který kromě osmi věží má také různé průlezy, můstky, skluzavky a děti překonávají někdy až desetimetrové rozdíly.

Foto

Odvážnější děti můžou vyzkoušet obří, 12 metrů velkou houpačku s kmitem asi 20 metrů. Na své si přijdou i milovníci zvířat. Nechybí totiž ani kontaktní zoo, kde jsou malé kozičky. Pro šikovné děti je připravena tvořivá dílnička, kde se fantazii a kreativitě meze nekladou.

Po náročném dni se každý může osvěžit ve Vodním světě, proto si vezměte s sebou plavky a ručníky. Vodní svět je soustava fontán, kaskád, brouzdališť s různými atrakcemi. Nechybí ani vodopád, jsou zde také stavidla nebo čerpadla.

Kudy tam


Pro nejmenší děti je připravena barevná vesnička v Zemi prasátka Pigy. Trampolína, různá zákoutí nebo prolézačky určitě budou děti bavit, navíc je vše ve veselých barvách.

V parku je dostatek občerstvení a jídelních koutků. Jsou tam také místa pro kuřáky. Výlet do Mirakula je na celý den, dospělý a děti nad 90 cm zaplatí 200 korun. Parkování je zdarma.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací