Středa 20. leden 2021
Svátek má Ilona

Kadaň - Studenti ze Střední průmyslové školy stavební a Obchodní akademie v Kadani usilují o postup do finále 14. ročníku soutěže Stavby z vlnité lepenky.

Úkolem budoucí stavařské generace bylo navrhnout a vytvořit originální model letištního terminálu a ukázat jeho vnitřní uspořádání. To vše výhradně z vlnité lepenky. O tom, které modely postoupí do finále, rozhodne odborná porota do 4. prosince 2020.

Finalisté mají šanci bojovat o ceny v hodnotě 40 000 Kč. Pořadatelem a generálním partnerem soutěže je stavební společnost HSF System. Partnerem soutěže je Svaz výrobců vlnitých lepenek.

Do letošního ročníku (posunutého z tradičního termínu v první polovině roku) ovlivněného „koronavirovou krizí“ a také situací ve školských zařízeních se přihlásilo 18 škol z celé České republiky. Fotografie hotových staveb nakonec pořadatelům odeslalo sedm škol.

0212lepenka2

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací