Čtvrtek 4. březen 2021
Svátek má Stela

Most - Česká republika slaví úspěch. Modelka Tereza Bohuslavová z Mostu získala titul na světové soutěži krásy Miss Tourism International 2020/2021.

Modelka a vítězka Look Bella World 2019 Tereza Bohuslavová uspěla na světové soutěži krásy Miss Tourism International. Soutěž s 27letou historií se konala 17. ledna 2021 v hlavním městě Malajsie, Kuala Lumpur. Z 31 reprezentantek z celého světa se Tereza probojovala do TOP5 a získala jeden z hlavních titulů Miss Tourism Global 2020/2021.

I tato soutěž se potýkala s problémy způsobené koronavirovou pandemií. Termín soutěže byl původně datován na prosinec 2020, ale kvůli nepřiznivé situaci se vedení soutěže rozhodlo o historicky první online ročník na světě. Kvůli bezpečnosti probíhala celá soutěž z pohodlí domova. Finalistky zasílaly během několika měsíců svá videa, medailonky a fotografie.

V neděli 17. ledna 2021 se sešla odborná porota v Kuala Lumpur, kde tyto materiály vyhodnotila a vybrala vítězky pro letošní rok.

„Nejvíc mě mrzí, že jsem na soutěži nemohla fyzicky být a užít si tu atmosféru velkého finále. Nevěřila jsem tomu, že bych se mohla umístit, protože se vybíralo pouze na základě zaslaných videí, které jsem točila na mobil v Mostě. Podle mého názoru se to nedalo srovnat s ostatními videi, kdy holky natáčely u moře nebo ve světových hlavních městech. Ale nejspíš jsem něčím zaujala. Stále tomu nemůžu uvěřit a mám z toho neskutečnou radost“, uvedla Tereza.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací