Neděle 17. leden 2021
Svátek má Drahoslav

Chomutov - Statutární město Chomutov vyhlašuje desátý ročník soutěže pro rodiny s dětmi s maskoty kozou Rózou a kozlíkem Rozmarýnkem. Jste rodina, která ráda spolu tráví volný čas a je pro každou legraci? Účastněte se zábavných akcí, sbírejte soutěžní známky a zapojte se tak do soutěže o skvělé ceny.

Chomutov je již od roku 2011 pořadatelem tradiční soutěže pro rodiny s dětmi Rodinné zápolení. Maskoty této soutěže jsou dětmi oblíbená koza Róza a její mladší bráška kozlík Rozmarýnek. Od ledna do prosince jsou pořádány rozmanité sportovní, kulturní, zábavní či jiné volnočasové akce. Letos je připraveno celkem 11 akcí.

Jste-li tedy rodina, která ráda tráví svůj volný čas aktivně a pospolu, přihlaste se, účastněte se akcí, sbírejte soutěžní známky a zapojte se tak do soutěže o skvělé ceny. Přihlásit se s rodinou můžete na webových stránkách, nebo v informačním stánku na jednotlivých akcích. 

Přihlásit se s rodinou můžete pomocí PŘIHLAŠOVACÍHO FORMULÁŘE, nebo v informačním stánku na jednotlivých akcích.

2701zapoleni

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací