Úterý 22. září 2020
Svátek má Darina

Ústecký kraj – Krampus show, vystoupení děsivých čertích masek, se v Česku pěkně zabydlela. A tak se na krampusáky můžete těšit v mnoha městech Ústeckého kraje i letos.

A kde budou? Svůj program vystoupení aktuálně zveřejnila skupina Krampus – Čerti ze severu. A do prvních pekelných show už zbývají doslova jen dny! Pokud nenajdete své město či obec v seznamu pod článkem, nezoufejte. Možná se pro vás chystá show jiné krampus skupiny. V takovém případě program včas zveřejníme.

Čerti ze severu začínají 30. října v Bílině a do půlky prosince čeká pekelníky tucet vystoupení. Kde přesně budou, se dozvíte dostatečně předem vždy před akcí. V Bílině se začíná na Mírovém náměstí. Další vystoupení následuje 9. listopadu na akci Peklo v Oseku, která se vloni konala poprvé. I letos se mohou návštěvníci těšit na krampusy na louce u DDM. A slibují jiné rozložení akce, tak aby si ji lidé užili ještě víc!

Další program vystoupení

1110krampusprogram

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací