Úterý 28. červen 2022
Svátek má Lubomír

Chomutov - Přes telefonické oznámení byla hlídka vyslána do ulice Březenecká, aby prověřila nestandardní situaci, kdy se nezletilá dcera obrátila na otce pracujícího v zahraničí, že její matka je opilá a ona se doma bojí, potažmo se bojí jí samotné.

Při příjezdu na místo strážníci již z parkoviště slyšeli přicházet ženu, která byla zjevně pod vlivem alkoholu, tudíž se dovtípili, že se bude jednat o nahlášenou osobu. Žena na druhou stranu neměla tušení, proč by městská policie měla na místě něco zjišťovat, ale doklady k prověření totožnosti předložila. Artikulovala špatně a její pohyby byly nekoordinované, ale snažila se hlídce vysvětlit, že ve své podstatě zapíjela žal nad rozchodem s přítelem.

"Společně se pak všichni přesunuli k bytu, který jim otevřela nezletilá dcera. Ta okamžitě propukla v pláč a vyprávěla, že tato situace se neděje prvně. Aby strážníci měli jistotu, že dívenka bude v bezpečí, předali jí do péče jejích prarodičů a její matka bude muset nastalou situaci vysvětlovat na OSPODu," uvádějí k případu chomutovští strážníci.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz