Úterý 28. září 2021
Svátek má Václav

Kadaň - V noci po desáté hodině byla hlídka městské policie vyslána do Prunéřova, kde na soukromém pozemku mělo docházet k rušení nočního klidu.

Po příjezdu strážníků byla z uvedeného místa slyšet hlasitá hudba a zpěv. Mladý muž, který akci pořádal, strážníkům řekl, že slaví 18. narozeniny. I přes upozornění, že ruší noční klid, oslava pokračovala. Protože došlo k opakování přestupku, byl případ předán správnímu orgánu.

Noční párty v garáži

V noci před jednou hodinou byla hlídka městské policie vyslána do Prunéřovské ulice, kde mělo docházet k rušení nočního klidu. Strážníkům se podařilo zjistit, že hluk vychází z jedné garáže v chatové oblasti. Její majitel strážníkům řekl, že zde má malou sešlost s přáteli a pustili si nahlas hudbu. Strážníci je poučili, jak se mají v noci chovat.

Schovali se před deštěm

Po třetí hodině v noci byla hlídka městské policie vyslána do Chomutovské ulice, kde údajně docházelo k rušení nočního klidu. Strážníci po příjezdu na uvedené místo zjistili, že se u vchodu domu pod stříškou schovávají tři osoby. Pod vlivem alkoholu nebyly. Strážníci je poučili jak se mají chovat, aby nedocházelo k rušení nočního klidu.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací