Úterý 31. březen 2020
Svátek má Kvido

Lázně Kynžvart, Chomutov - Moderní gymnastky z oddílu SK GYM Chomutov zakončily úspěšnou sezónu společných skladeb bronzovou medailí z Mistrovství ČR, které se konalo v Lázních Kynžvart.

Děvčata proplouvala celou sezónou na výbornou, protože ze všech závodů přivezla zlatou medaili. Na Mistrovství ČR chomutovské gymnastky dokázaly, že i s velkou chybou v závěru sestavy, kdy skočily bez jednoho náčiní, dokázaly vybojovat bronz.

V úspěšné společné skladbě cvičila děvčata: Kateřina Slivková, Karolína Fröhlichová, Valentýna Nataly Hoffmannová a Štěpánka Milerová. Poděkování patří nejen trenérce a rodičům děvčat, ale také městu Chomutov, které pro tuto úspěšnou společnou skladbu zakoupilo závodní dresy a nejkvalitnější gymnastické náčiní.

Nyní se děvčata intenzivně připravují na start jarní sezóny jednotlivkyň, která začíná v únoru. Trenérka Kateřina Vomastová doufá, že nějaké úspěchy přinese i jarní sezóna.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací