Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Pátek 23. červen 2017
Svátek má Zdeňka
Archivováno

Chomutov – Jako primátor vedl město čtyři roky, tedy jedno volební období. Za tuto dobu čelil mnohdy kritice, stejně tak si ale vysloužil uznání a chválu. Důkazem budiž nedávné ocenění od veřejnosti na republikové úrovni „Nejlepší primátor 2010-2014". Nyní po volbách přišel čas primátorské žezlo předat dál. Jan Mareš se před svým odchodem s občany Chomutova rozloučil...

janmareš1510„Tak jako asi Vy, i já jsem se dozvěděl v pondělí z médií, že došlo k dohodě na novém vedení města. Ještě jednou děkuji všem, kteří mi drželi pěsti, fandili a věřili. Mrzí mne, že jsem Vás zklamal. Ale v životě, hlavně politickém, je hodně věcí, které prostě neovlivníte, a rozhodne se o nich bez Vás.

Těší mne, že jsem předal do dalšího období město se zdravým hospodařením, vynikajícími podmínkami pro sport a volný čas, moderními školami a modernizovanou infrastrukturou. Budu věřit, že tento trend bude pokračovat, že bude pokračovat mezinárodní spolupráce a že město využije také velmi dobře připravené podmínky do budoucího programovacího období evropských dotací.

Moje velké poděkování patří všem zaměstnancům magistrátu a všem, kteří na magistrátu zajišťovali servis. Prosím, pokračujete v naší společné práci. Hlavním smyslem je dobrá služba pro klienty. Naše město není tak veliké, abychom se míjeli. Těším se, že se s Vámi budu i nadále potkávat."

Napsal
Redakce
Author: RedakceEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více od autora

  Audioverze Chomutov – Jako primátor vedl město čtyři roky, tedy jedno volební období. Za tuto dobu čelil mnohdy kritice, stejně tak si ale vysloužil uznání a chválu. Důkazem budiž nedávné ocenění od veřejnosti na republikové úrovni „Nejlepší primátor 2010-2014. Nyní po volbách přišel čas primátorské žezlo předat dál. Jan Mareš se před svým odchodem s občany Chomutova rozloučil... (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); „Tak jako asi Vy, i já jsem se dozvěděl v pondělí z médií, že došlo k dohodě na novém vedení města. Ještě jednou děkuji všem, kteří mi drželi pěsti, fandili a věřili. Mrzí mne, že jsem Vás zklamal. Ale v životě, hlavně politickém, je hodně věcí, které prostě neovlivníte, a rozhodne se o nich bez Vás. Těší mne, že jsem předal do dalšího období město se zdravým hospodařením, vynikajícími podmínkami pro sport a volný čas, moderními školami a modernizovanou infrastrukturou. Budu věřit, že tento trend bude pokračovat, že bude pokračovat mezinárodní spolupráce a že město využije také velmi dobře připravené podmínky do budoucího programovacího období evropských dotací. Moje velké poděkování patří všem zaměstnancům magistrátu a všem, kteří na magistrátu zajišťovali servis. Prosím, pokračujete v naší společné práci. Hlavním smyslem je dobrá služba pro klienty. Naše město není tak veliké, abychom se míjeli. Těším se, že se s Vámi budu i nadále potkávat. var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: RedakceEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloaka8e0bb91106e508db10a80e8429abfde).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addya8e0bb91106e508db10a80e8429abfde = redakce + @; addya8e0bb91106e508db10a80e8429abfde = addya8e0bb91106e508db10a80e8429abfde + e-mostecko + . + cz; var addy_texta8e0bb91106e508db10a80e8429abfde = redakce + @ + e-mostecko + . + cz;document.getElementById(cloaka8e0bb91106e508db10a80e8429abfde).innerHTML += +addy_texta8e0bb91106e508db10a80e8429abfde+; Více od autoraROZHOVOR: Krycí doklady a další novinky. Sněmovna schválila posílení pravomocí České obchodní inspekceVíkendové závody na autodromu ovládli s výjimkou formule domácí jezdciPřinášíme program na Mezinárodní hudební festival Česká Kamenice 2017Krajská zdravotní má novou kolektivní smlouvu. Garantuje růst mezd v nemocnicích a víc benefitůBenzina nabízí vysokorychlostní bezdrátový internet na každé čerpací stanici GSpeech

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

×

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

×