Pátek 20. říjen 2017
Svátek má Vendelín
Archivováno

Chomutov – Zlodějská drzost a bezostyšnost nezná mezí. Přestávají rozlišovat den a noc, je jim jedno, zda jsou v centru města nebo v odlehlém zákoutí. Tuto smutnou skutečnost pocítila před dvěma dny na vlastní kůži také devětasedmdesátiletá seniorka. Byla napadena a okradena téměř v pravé poledne, po útoku navíc skončila v péči lékařů.

ilustračnípolicieSrazil ženu na zem

K neomalené zlodějně došlo v úterý v Blatenské ulici půl hodiny před polednem. K nic netušící paní přistoupil zezadu zatím neznámý muž, srazil ji na zem, vytrhl z ruky její kabelku a zmizel. Na místo dorazivší lékaři naštěstí neshledali žádná vážnější zranění, přesto starší ženu odvezli k ošetření do chomutovské nemocnice.

Ukradl ji šest stovek

Nehezká příhoda měla svoji dohru ještě týž den odpoledne. Poté, co policisté prohledali místo činu a blízké okolí, našli nedaleko pohozenou odcizenou kabelku. Když posléze vrátili tašku okradené majitelce, zjistili, že krom peněz, v tomto případě šlo o šest set korun, zůstalo vše na svém místě.

Viděli jste něco? Pomozte policii...

A co zloděj? Zatím se po něm intenzivně pátrá. „Jestliže by mohl někdo poskytnout jakoukoliv informaci, vedoucí k dopadení pachatele, nechť zavolá na linku 158 nebo kontaktuje přímo policejní Obvodní oddělení Chomutov město na čísle 974447651," žádá veřejnost o spolupráci policejní mluvčí Marie Pivková.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací