Úterý 22. září 2020
Svátek má Darina

Louny - Zástupci Ředitelství silnic a dálnic se zúčastnili novoročního setkání podnikatelů v Lounech. Tradiční setkání vedení Loun, radních a vedoucích odborů se zástupci firem a organizací působících v regionu se uskutečnilo v tamním kulturním domě Zastávka.

Neformálního setkání se zúčastnili všichni, kteří nějakým způsobem spolupracují s městem, kam patří i ŘSD ČR, které v nejbližších týdnech zahájí zkapacitnění stávající silnice I/7.

Po úvodním slově starosty Loun Pavla Jandy dostali prostor zástupci Správy Chomutov, kteří přítomným představili aktuální stav přípravy chybějících úseků dálnice D7 a realizace nedalekého obchvatu Panenského Týnce. Lounské podnikatele i vedení města potěšila zpráva, že v rámci zkapacitnění obchvatu Loun ŘSD disponuje třemi stavebními povoleními ze čtyř.

Stavba je tedy těsně před samotnou realizací a chybí pouze stavební povolení na část stavby MÚK Louny západ. Zároveň byli přítomní informováni, že se 15. ledna uskutečnilo otevírání obálek s nabídkami na realizaci stavby a nyní probíhá vyhodnocení soutěže.

Z hlediska dostavby dálnice D7 od Slaného k Postoloprtům probíhá příprava i zbývajících úseků bez problémů. Výjimkou je zkapacitnění obchvatu Postoloprt, kde přípravu stavby prodlužuje vliv hladiny stoleté vody, a nyní je jasné, že se bude jednat o úsek, který bude realizován jako poslední.

Veškeré tyto informace se může veřejnost dočíst na webových stránkách ŘSD nebo přímo na stránkách dálnice D7, kde jsou veškeré aktuální informace a vizualizace staveb.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací