Pondělí 21. červen 2021
Svátek má Alois

Chomutov - Pokud chcete udělat před Vánocemi dobrý skutek, podpořte rodinu s tříletým chlapečkem, které před týdnem vyhořel byt v Seifertově ulici. Můžete přispět na transparentní účet nebo darovat hračky, které pro malého chlapce schraňuje Domeček Chomutov.

V pátek 6. prosince postihl chomutovskou tříčlennou rodinu požár v jejím bytě. V panelovém domě v Seifertově ulici začalo hořet v pátek ráno (aktuálně jsme psali ZDE).

„Požár byl naštěstí včas uhašen a rodina s tříletým chlapečkem je v pořádku. Přesto je tato situace velice nepříjemná a náročná. Proto byl zřízen transparentní účet, na který mohou lidé přispívat a pomoct jim tak znovu se postavit na nohy,“ uvedl náměstek primátora Milan Märc a dodal, že kromě finančního příspěvku mohou lidé pomoci také darováním hraček, které je možné do 20.12.2019 nosit do Střediska volného času Domeček.

Transparentní účet zde: http://bit.ly/2EchbJp

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací