Univerzita třetího věku od zimního semestru bude nově i v Žatci
Účastníci U3V. Foto zdroj: město Žatec
Co se chystá

Žatec – Od 19. června 2023 mohou stávající posluchači i noví zájemci o kurzy Univerzity třetího věku UJEP podávat přihlášky pro zimní semestr akademického roku 2023/2024.

Univerzita třetího věku je forma celoživotního vzdělávání a má na UJEP dlouholetou tradici i velkou popularitu. Svoje kurzy nabízí seniorům nejen v Ústí nad Labem, v Kadani, ale od zimního semestru 2023/2024 také nově v Žatci.

Zájemci o získání vědomostí či informací z nejrůznějších vědních oborů si na UJEP mohou vybírat z 54 kurzů z oblastí cizích jazyků, umění a kultury, českého jazyka a literatury, cvičení a sportu, informačních technologií, fotografování, ekonomie, historie, psychologie a zdravotnictví a přírodovědných oborů.

„Velmi oblíbené jsou kurzy Cestování zajímavými destinacemi světa, Toulky Českým středohořím s Jiřím Svobodou, O hudbě s průvodcem Michalem Maškem a kurzy z oblasti historie, např. Archeologie na Ústecku,“ upřesňuje širokou nabídku vzdělávání ve třetím věku Bc. Dana Masopustová, vedoucí Oddělení celoživotního vzdělávání UJEP.

Kompletní seznam nabízených kurzů, včetně sylabu, lektora a obsahu jednotlivých semestrů, je možné prostudovat na:

https://www.ujep.cz/cs/u3v-2022-2024

Přihlášky mohou zájemci o kurzy v Ústí nad Labem, v Kadani a nově i v Žatci podávat do 1. září 2023. Podmínky přijetí, formulář přihlášky i platby související s kurzy jsou dostupné na webu U3V http://u3v.ujep.cz v sekcích Přihláška a U3V 2022–2024. Další informace mohou stávající i budoucí posluchači kurzů U3V UJEP získat osobní návštěvou v kanceláři U3V UJEP (č. 1.13) v Kampusu UJEP v budově rektorátu na adrese Pasteurova 3544/1, Ústí nad Labem nebo telefonicky na číslech: 475 286 238 a 727 812 381.

Přihlášky je možné zasílat e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., osobně odevzdat do výše zmíněné kanceláře v kampusu nebo zaslat poštou na adresu U3V UJEP, Pasteurova 3544/1, 400 96 Ústí nad Labem. Kontakt: Bc. Dana Masopustová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 727 812 381.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru